k700i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vše o něm a na něj na tomto foru
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 chyby pametova karta

Goto down 
+11
Spider
borrymiroff
K700i-neo
stepi15
Ondris
Bitom :o)
AaAado
honcca
Snaptrax
Johnyx
mobilhacker
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
DevilLady1
začátečník
začátečník



Female Poeet p?íspivku : 25
Age : 37
Registration date : 09. 02. 07

chyby pametova karta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chyby pametova karta   chyby pametova karta - Stránka 2 EmptyFri 16 Feb - 13:44

Jo ty karty me taky stvou, si tam nemuzu dat vsechny dily Happy Tree Friends:x ale na druhou stranu si nejak nestezuju, je to dobrej telefon:D
Návrat nahoru Goto down
Bitom :o)
poloprofík
poloprofík



Poeet p?íspivku : 251
Age : 32
Registration date : 02. 07. 06

chyby pametova karta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chyby pametova karta   chyby pametova karta - Stránka 2 EmptyFri 2 Mar - 10:05

Pokuď mate mobil ještě v záruce a chcete prachy zpátky tak udělejte tohle: Víte jak je taková ta elektrická věcička na zapalování sporáků? Tak tu přiložte na kontakty od baterky a pusťte do toho pár jisker... No a můžete jít reklamovat
Návrat nahoru Goto down
minosss
nováček



Poeet p?íspivku : 8
Age : 29
Registration date : 22. 12. 07

chyby pametova karta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chyby pametova karta   chyby pametova karta - Stránka 2 EmptySat 22 Dec - 4:42

Bitom Surprised) napsal:
Pokuď mate mobil ještě v záruce a chcete prachy zpátky tak udělejte tohle: Víte jak je taková ta elektrická věcička na zapalování sporáků? Tak tu přiložte na kontakty od baterky a pusťte do toho pár jisker... No a můžete jít reklamovat

Laughing Laughing dobry napad ale kdyz ho nemame v zaruce tak jak ho a komu prodat???
Návrat nahoru Goto down
danda
začátečník
začátečník
danda


Male Poeet p?íspivku : 29
Age : 29
zájmy : java hry a hlavně strategie
telefon : K700i
Registration date : 29. 10. 08

chyby pametova karta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chyby pametova karta   chyby pametova karta - Stránka 2 EmptyWed 26 Nov - 9:43

Bitom Surprised) napsal:
Johnyx napsal:
štve mně že třeba když tam chci dát Simpsonovy tak toho musim docela dost vymazat! jóóó a hlavne mi to nechce prehrat mp4 Mad


MP4 mi to přehrává uplně vpohodě


Mě MP4 taky přehrava upa v poho Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





chyby pametova karta - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: chyby pametova karta   chyby pametova karta - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
chyby pametova karta
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
k700i :: sony ericsson k700i :: plusy a mínusy-
Přejdi na: